سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با توجه به افزایش حجم پروازهای داخلی در تعطیلات عید فطر ۳۳۷ مجوز پرواز فوق العاده صادر شده و ارائه مجوز پروازها تا شنبه ادامه دارد.

 جعفر يازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواپیمایی کشوری از حجم بالای تقاضای سفر‌های هوایی در ایام عید سعید فطر (بازه‌ی زمانی سه‌شنبه ۲۱ تا شنبه ۲۵ فروردین) و به منظور راحتی مسافران تعداد سه هزار و ۶۰۷ مجوز پرواز برنامه‌ای صادر شده  است.

به گفته وی در این بازه برای شرکت‌های هواپیمایی، همچنین تعداد ۳۳۷ مجوز پرواز‌های فوق‌العاده نیز به این تعداد پرواز‌ها افزوده شد که مجموعا ۳ هزار و ۹۴۴ مجوز اعم از برنامه‌ای و فوق‌العاده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برای مسیر‌های داخلی صادر شده‌است.

 یازرلو اظهار کرد: از مجموع سه هزار و ۹۴۴ مجوز صادر شده ۳۱ درصد مربوط به مسیر مشهد مقدس بوده‌ است.

بخوانید:  جابه جایی ۱۳۷ میلیارد سوخت خام از طریق شبکه ریلی کشور

 یازرلو  با بیان اینکه با توجه به افزایش تقاضای سفر هوایی در مسیر مشهد مقدس و حضور مسافرانی که در ایام تعطیلات عید سعید فطر در این شهر حضور دارند تاکید کرد: برای پاسخ‌دهی به این تقاضا امروز جمعه ۲۴ فروردین سازمان هواپیمایی کشوری برای چهار شرکت هواپیمایی مجوز‌های فوق‌العاده‌ای صادر کرد تا با چهار فروند هواپیما (یک فروند پهن‌پیکر و سه هواپیمای بدنه متوسط) مسافران این مسیر جا‌به‌جا شوند.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *