ظلمی که مردم غزه درحال گذراندن آن هستند و اربعین امسال با سال‌های گذشته تفاوت دارد و طبق گفته رهبری اربعین جهانی است و جهانی‌تر خواهد شد.

همانطور که مقاومت فلسطین اعلام کرده. مقاومت شجاعانه مردم غزه در زیر شدید‌ترین جنایات، آن چه باعث این مقاومت شده درس کربلاو عاشورا است.

برای اربعین ۱۴۰۳ خود را آماده می‌کنیم که با اتکا به مردم و مشارکت آن‌ها اربعین خوبی را رقم بزنیم. برای همین ضمن بررسی آسیب‌های سال گذشته امروز عملیات اجرایی اربعین امسال را آغاز کردیم و برنامه‌های خود را از امروز وارد فاز اجرا خواهیم کرد.

یکی از تصمیمات آن بود که قرار شد که زمان ثبت نام را از ماه ذی هجه آغاز کنیم تا زائران با شرایط بهتری ثبت نام کنند.

همچنین زمان اجرایی سازی بسیاری از پروژه‌ها مشخص شد که امیدواریم سهولت بیشتری را مردم تجربه کنند.

بخوانید:  عملیات شب گذشته اقدامی تنبیهی بر علیه صهیونیست‌ها بود

پیش بینی ما حدود ۵ میلیون مسافر است و برای همین به توسعه پارکینگ‌ها به استانداران تاکید کردیم.

در ارتباط با وسایل حمل و نقل عمومی به دلیل غفلت در گذشته‌با کمبود مواجه هستیم و با بحث با دولت عراق و گفتگو با عراقی‌ها قرار بر این است اتوبوس‌های عراقی که کیفیت بالای دارند کمک بگیریم و بر این اساس بیش از ۱۰۰۰ دستگاه وظیفه حمل و نقل مسافران را از ایران به عراق منتقل کنند.

وی ادامه داد: توافق دیگر که به دنبال آن هستیم ورود خودرو‌های شخصی به عراق است که در صورت توافق، اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

موضوع دیگر آن است که پلیس گذرنامه ما اقدامات خود را برای صدور گذرنامه زودتر آغاز خواهد کرد که شاهد صف‌های مردم برای دریافت گذرنامه نباشیم.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *