مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با انجام ۲ دیدار امروز (روز دوشنبه) به پایان می‌رسد و تیم سپاهان در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود و تیم تراکتور هم پذیرای تیم آلومینیوم اراک در تبریز است.  

صنعت نفت آبادان – سپاهان/ دوشنبه ساعت ۱۹:۱۵ 

تیم  فوتبال صنعت نفت آبادان در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با ۱۳ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد. این تیم آبادانی در تعطیلات لیگ برتر برای   سومین  مرتبه سرمربی تیم خود را تغییر داد و فراز کمالوند  را جانشین سهراب بختیاری زاده کرد

فراز کمالوند سابقه درخشانی در حفظ تیم‌ها در لیگ برتر فوتبال دارد و باید دید او می‌تواند مانع سقوط  تیم صنعت نفت آبادان به لیگ دسته یک شود یا نه!  

 همچنین تیم صنعت نفت آبادان می‌خواهد با حمایت هواداران خونگرم خود ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم سپاهان را کسب کند تا همچنان به بقا در لیگ برتر امیدوار بماند، اما کار سختی پیش  رو دارد  چرا که این تیم آبادانی  از سال ۱۴۰۰ به بعد نتوانسته برابر طلایی پوشان اصفهانی پیروز شود و همیشه شکست خورده است.  

بخوانید:  اعلام نحوه واگذاری سهام ترجیحی به اعضای باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس

تیم صنعت نفت آبادان با دریافت ۳۳ گل صاحب  ضعیف‌ترین خط دفاع لیگ است و از آن طرف، تیم سپاهان با ۴۰ گل زده بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و تقابل این ۲ تیم دیدنی و جذاب خواهد بود.

در آن طرف، تیم سپاهان در بازی معوقه هفته شانزدهم برابر تیم تراکتور متوقف شد و با یک بازی کمتر و کسب ۳۸ امتیاز در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است.  

طلایی پوشان اصفهانی به ۳ امتیاز بازی خارج از خانه برابر تیم صنعت نفت آبادان نیاز مبرم دارند تا همچنان در کورس رقابت با مدعیان قهرمانی بمانند، اما آنها کار سختی جلوی هواداران آبادانی دارند.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۴ بر یک به نفع تیم سپاهان به پایان رسید.  

تراکتور – آلومینیوم اراک / دوشنبه ساعت ۱۹:۳۰

تیم فوتبال تراکتور در بازی معوقه هفته شانزدهم برابر تیم سپاهان به تساوی بدون گل  دست یافت و با ۳۹ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار گرفته است. این تیم تبریزی همانند بازی با سپاهان امیدوار است، که هوادارانش دوباره ورزشگاه یادگار امام تبریز را پر کنند تا  بار دیگر شاهد یکی از پرتماشاگرترین بازی‌های لیگ برتر فوتبال باشیم.  

بخوانید:  برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس قبل از بازی با سپاهان

سرخپوشان تبریزی می‌خواهند با حمایت هواداران پرشور خود ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم آلومینیوم اراک را بگیرند تا همچنان در کورس مدعیان قهرمانی باشند.  

در آن طرف، تیم آلومینیوم با ۲۹ امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده بندی قرار دارد و این تیم اراکی می‌خواهد با کسب امتیاز برابر تیم تراکتور دست پر به اراک برگردد، اما کار سختی جلوی هواداران پرشور تبریزی دارد.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۴ بر صفر به نفع تیم تراکتور به پایان رسید و تیم آلومینیوم اراک برای جبران باخت سنگین بازی رفت به تبریز می‌رود و باید دید این تیم می‌تواند انتقام آن شکست را بگیرد یا نه!Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *