هلند سرزمین آرامش و گل ها بوده و شما می‌ توانید در این بخش با یکی از شهرهای زیبای آن آشنا شوید. در این قسمت با معرفی دیدنی‌ های لیدن هلند می‌ توانید بخشی از طبیعت آن را بشناسید.

معرفی دیدنی های لیدن

آشنایی با دیدنی های لیدن هلند:

این مناطق شگفتی و زیبایی‌ های زیادی را پیش روی شما قرار می‌ دهد. این شهر یکی از شهرهای علمی فرهنگی بوده که از نظر مهاجرتی نیز اهمیت زیادی دارد. در واقع بهترین و بزرگ ترین دانشگاه‌ها را می‌ توانید در این شهر مشاهده کنید. این شهر از مکان های دیدنی هلند است.

شهر لیدن

معرفی شهر:

ابتدا بهتر است تا یک معرفی اجمالی نسبت به این شهر داشته باشیم. این منطقه ابتدایی روستا بوده که بعدها با پیشرفت‌ های بیشتر به یکی از شهرهای هلند تبدیل شده است. موقعیت این شهر نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.

بخوانید:  از هتل‌های لوکس تا اقامتگاه‌های مقرون به صرفه

این شهر در سال ۱۲۶۶ به یکی از شهرهای گردشگری برای ایرانیان تبدیل شد. هر ساله تورهای گردشگری زیادی به این نواحی برگزار می‌ شوند که می‌ توانید از امتیازهای آنها استفاده کنید. این شهر به خودی خود دارای جاذبه‌های زیادی بوده و آرامش و حس خوبی را به شما القا خواهد کرد.

طبیعت لیدن

بخش‌های مختلف شهر:

در قسمت‌ های مختلفی از این شهر شما می‌ توانید با جاذبه‌های زیادی روبرو شوید. مهم ترین ویژگی‌ های این نواحی کتابخانه آن مراکز خرید سازه‌های تاریخی فرهنگی و گردشگری فوق العاده می‌ باشند. این نواحی همچنین شرایط آب و هوایی معتدل و خنکی دارند.

شما می‌ توانید در فصل‌ های مختلفی از سال با زیبایی‌های زیادی از این نواحی روبرو شوید. تجربه لذت بخش سفر به این منطقه را می‌ توانید با سفر خانوادگی دو چندان کنید.

راهنمای گردشگری لیدن

گردش در لیدن:

برای اینکه بهتر با این نواحی آشنا شوید در این بخش با جاذبه‌ های بیشتری از لیدن آشنا شوید. کتابخانه دانشگاه لیدن، دنیایی از کتاب‌ها بوده که حتماً باید به آن سری بزنید.

بخوانید:  پارک جنگلی زرقان و امکانات و تفریحات آن

موزه دولتی دوران باستان نیز یکی از این مجموعه‌ های مهم به شمار می‌ آید. موزه مردم شناسی قوم شناسی نیز بخش دیگری از زیبایی‌ های لیدن بوده که از آن دیدن می‌ کنید. حالا بهتر است تا به موزه گیاه شناسی سر بزنید و از نزدیک با طبیعت زندگی گیاهان آشنا شوید.

این شهر موزه های متعددی داشته و یکی از مهم‌ ترین آنها موزه سکه موزه آسیاب بادی نیز می‌ باشد. در کانال آبی که در میان این شهر قرار دارند. شما در کناره‌ های آن با خانه‌ ها و سازه‌ های روبرو می‌ شوید که صمیمیت زیادی دارد. کوچه‌ های این شهر به مناظر فوق العاده‌ای ختم می‌ شود.

سفر به لیدن

بررسی تاریخچه شهر:

تاریخچه فرهنگی و باستانی این شهر نیز می‌ تواند، اطلاعات خوبی را در اختیار گردشگران قرار دهد. به ویژه علاقه‌ مندان و جاذبه‌ های فرهنگی که دوست دارند تا نقاط مختلف جهان را به خوبی بشناسند.

بخوانید:  جزیره ججو کره جنوبی با جاذبه های تماشایی

این شهر در ابتدا یک روستا در حوزه خاکریز بوده است. بر بالای تپه‌ های دست ساز قرار داشته که در کهن‌ ترین منابع نیز می‌ توانید نام این روستا را بشناسید. شما می‌ توانید در فصل‌ های مختلفی از سال به این نواحی سفر کنید. نواحی مختلف از شهر تنوع زیادی دارد.  همانطور که می‌ دانید شما می توانید در هلند طبیعت‌های زیبایی را در این نواحی مشاهده کنید.

منبع : آرگا

برچسب :Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *