جلسه تسریع در روند پیشرفت پروژه رود دره فرحزاد با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، نجفی سرپرست اداره کل برنامه ریزی و سرمایه انسانی معاونت خدمات شهری، گودرزی شهردار منطقه ۵ و صالحی شهردار منطقه ۲ صبح امروز ۲۵ فروردین ماه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

نظری در این جلسه ضمن استماع آخرین گزارشات در خصوص روند پیشرفت پروژه رود دره فرحزاد گفت: پروژه رود دره فرحزاد از موضوعات مورد تاکید مدیریت شهری در ادوار گذشته بوده است و این پروژه به جهت تعارضات ملکی بسیار زیاد؛ مدعیان زیادی داشته است و عملا به جهت تعارضات ملکی، این پروژه طی چندین مرحله متوقف شده بود.

وی در ادامه افزود: در دوره جدید مدیریت شهری یک اجماع کلی در مدیریت کلان شهری ورای بحث شهرداری تهران به وقوع پیوست و حوزه قضایی و حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز به موضوع رود دره فرحزاد ورود کردند؛ به نحوی که مراجع قضایی بازدید‌های مستمری از رود دره فرحزاد داشتند و بر حل مشکلات اجتماعی این پروژه با تسریع در روند پیشرفت این پروژه تاکید کردند.

بخوانید:  جریمه جدید «دنده عقب غیرمجاز» چقدر است؟

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با تاکید بر این که تسریع در روند پیشرفت پروژه رود دره فرحزاد مورد تاکید شهردار محترم تهران بوده است، اذعان کرد: این پروژه یکی از پروژه‌های کلان مدیریت شهری محسوب می‌شود که با پیگیری‌های مستمر و برگزاری جلسات بسیار این معاونت و کمک و همراهی معاونت مالی و اقتصاد شهری، سازمان املاک و مستغلات و شهرداری‌های مناطق ۲ و ۵ مشکل تملک معارضات ملکی و اشکالات قانونی در فرایند پرداخت و خرید معارضات ملکی پس از ۱۲ سال حل شد.

نظری در ادامه افزود: با آغاز فرایند پرداخت و تملک معارضات ملکی، پیشرفت این پروژه سرعت بیشتری خواهد گرفت و ان‌شاءالله فاز اول پروژه رود دره فرحزاد در پایان سه ماهه ابتدای امسال به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است در جریان این جلسه فرایند پرداخت مبالغ املاک معارض موجود در این پروژه آغاز گردید.

بخوانید:  ابتلای صادق زیبا کلام به بیماری در زندان صحت نداردSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *